אמנות הצילום מהלב

קורס הדגל של נשים מצלמות, בפרדס חנה כרכור
ימי חמישי בבוקר, החל מה-2 בנובמבר 2017

בהנחיית:

 
 'אמנות הצילום מהלב' הינו קורס צילום ייחודי המשלב לימודי צילום לצד תהליך התפתחות אישי במרחב תומך ומפרה. דרך עין העדשה אנו מתוודעות לנקודת המבט הייחודית שלנו על המציאות ולומדות כיצד להרחיב את תפיסת עולמנו ואת עצמנו בתוכה. המצלמה הופכת עבורנו לכלי של רגישות, לא רק ליופי הנגלה לעין אלא גם ליופי של זו האוחזת בה ומתבוננת דרכה. 

הקורס נבנה במיוחד עבור חובבות צילום המעוניינות להפוך את הצילום לערוץ של הגשמה יצירתית, לקבל כלים לביטוי עצמי אמנותי, ולגלות את עצמן - כנשים וכיוצרות. הלימודים כוללים שיעורים תיאורטיים ומעשיים - כולל חשיפה ליסודות הצילום, היכרות עם המצלמה, יציאה לצילום בשטח ועריכת תערוכות צילום משותפות. 

בהתאם לעקרונות הלימוד בנשים מצלמות, ישולבו בקורס תרגולים חווייתיים מעולם המודעות ועבודת גוף-נפש. אנו רואות בעולמה הפנימי והרגשי של הצלמת מרכיב מכריע באיכות ובעומק של עבודתה האמנותית.

* אין צורך בנסיון קודם בצילום. 
* ניתן להשתתף עם כל סוג של מצלמה דיגיטלית.
* עבודה בקבוצה אינטימית עד 13 נשים, יחס אישי. 
* שלושה חודשי לימוד, 12 מפגשים שבועיים בני ארבע שעות. 


המפגשים יתקיימו במרכז דיאן, סטודיו יפיפה בפרדס חנה כרכור.

שימו לב, בשל ביקוש רב ורשימת המתנה ארוכה, אנו מבקשות מהמתעניינות ליצור קשר בהקדם עם ליאור: 050-5268829, לא נוכל לקבל יותר נשים מ-13 נשים בקבוצה.
 
"הייתי מתחילה היום הכל מחדש... 
מבחינתי, זו אחת ההחלטות הנפלאות שעשיתי בחיי, להגיע לקורס "נשים מצלמות - אמנות הצילום מהלב", עם חדוה שפרעם וליאור מן. מתרגשת בשביל כל אחת ואחת מאלו שעומדות להתחיל את הדרך והמסע הזה מההתחלה. זו מתנה נפלאה, שהיא הרבה יותר מצילום. הקורס הזה הוא מפגש קרוב עם הלב של עצמנו, בדרך מלאה באהבה, שמחה ויופי, שמובילה למקומות נפלאים, שפותחת בפניכן עולמות מלאי קסם".
אפרת סטרטינר, בוגרת מחזור 15
 

צלמת ואמנית רב תחומית, ממקימות "נשים מצלמות" ומנחת סדנאות עומק מזה עשור.
מלווה נשים בתהליכי הגשמה אישית ואמנותית, ובמציאת קולן האותנטי. 
מאמינה גדולה בחברות נשית ובכוחה ליילד את העוצמה של האישה כאינדיבודואל.
בעלת תואר ראשון בקולנוע וטלוויזיה מטעם אוניברסיטת ת”א.
אמא לא מושלמת וגאה ליונתן ויובל, ג'נטלמנים בפוטנציה.

 

תגובות