ארועים מסוג - קורסים

סמסטר א' של שנת הלימודים השנייה בנשים מצלמות.
ימי חמישי בבוקר, החל מה-11 באוקטובר
בהנחיית:
בוגרות מתקדמות של נשים מצלמות מוזמנות להעמיק ולבנות את עמוד השדרה שלהן כיוצרות. נתרחב אל שני הקטבים שבאמנות - הרוח והחומר, ההגות והעשייה. נעמיק אל המימד הפואטי והקיומי של הצילום מצד אחד, ומן העבר השני - נעשה, נתנסה, ניצור פרוייקטים אישיים וספרי אמן אשר ישקפו את היצירה האישית שלכן. נדפיס, נגזור, נדביק, נערוך, נצא לימי צילום, ומבעד לכל העשייה הזו, תוכלו לחוש את את שרירי האמנית שבכן מתחזקים, ואת הקול האישי שלכן מתייצב ומתעצם.  
שלושה חודשי יצירה בהשראת הצלמות הענקיות - סאלי מאן, אנני לייבוביץ' ופרנצ'סקה וודמן
ימי שלישי בבוקר, החל מה-20 לנובמבר
בהנחיית:
שלושה חודשים השראה ויצירה בהם נתוודע לעולמן הלך רוחן של הצלמות האדירות: סאלי מאן, אנני לייבוביץ' ופרנצ'סקה וודמן. נתחקה אחר סיפורי חייהן ושיטות העבודה שלהן, ניצור בהשראתן ונפיח חיים במנועי היצירה האישית שלנו. פורמט חדש המיועד לנשים שכבר מצלמות, מחפשות השראה ורוצות להצטרף לפעימה היוצרת של הלימודים בנשים מצלמות.
קורס הדגל של נשים מצלמות, בפרדס חנה כרכור
ימי רביעי בבוקר, החל מה-24.10
בהנחיית:
'אמנות הצילום מהלב' הינו קורס צילום ייחודי, המשלב לימודי צילום לצד תהליך התפתחות אישי במרחב תומך ומפרה. דרך עין העדשה אנו מתוודעות לנקודת המבט הייחודית שלנו על המציאות ולומדות כיצד להרחיב את תפיסת עולמנו ואת עצמנו בתוכה. ההקורס נבנה במיוחד עבור חובבות צילום המעוניינות להפוך את הצילום לערוץ של הגשמה יצירתית, לקבל כלים לביטוי עצמי אמנותי, ולגלות את עצמן - כנשים וכיוצרות.
קורס חוויתי ועשיר לנשים שמוכנות להעמיק
ימי רביעי בבוקר, החל מה-6 במרץ 2019
בהנחיית:
נשתמש במצלמה ובאור כדרך להתמקדות ולחקירה של תת המודע, דרך עבודה על ילדות, זיכרון, חלימה, מקום, על מנת להיחשף ולהבין טוב יותר את המסע הייחודי והקולקטיבי שלנו. במקביל נמשיך ונלמד איך להשתמש במצלמה, ככלי המבטא בצורה אמנותית את איתם רבדים אתם נבוא במגע. הקורס הנו מסע מרתק ועמוק אל פנימיותינו, מסע של גילוי אל מקורות היצירה, מעין החיים, העומד לרשותינו.
Subscribe to ארועים מסוג - קורסים